Agnieszka Nowakowska | GALERIA

W ostatnim odcinku cyklu „Świat na Głowie” gościem Renaty Głowackiej była Agnieszka Nowakowska – terapeutka oraz coach. W swojej pracy pomaga ludziom odnaleźć równowagę emocjonalną i duchową. Zobaczcie już dziś zdjęcia zza kulis wywiadu!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi różnego wieku i w różnych sytuacjach życiowych potrafi skutecznie wykorzystywać różne techniki terapeutyczne. Korzysta z elementów terapii behawioralno-poznawczej czy pozytywnej psychologii. Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi stresu, trudności w relacjach interpersonalnych, lęków i depresji. Dodatkowo pomaga klientom w odnalezieniu sensu i celu w życiu.

Agnieszka jest również coachem, wykorzystującym techniki coachingowe w pracy z klientami. Pomaga im osiągnąć ich cele oraz rozwijać się zarówno osobistym, jak i zawodowo. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne oraz warsztaty z zakresu rozwoju osobistego.

Jako terapeutka i coach, Agnieszka Nowakowska ceni sobie wzajemny szacunek oraz zaufanie. Stara się zawsze stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę, aby klienci czuli się swobodnie i mogli porozmawiać o swoich problemach i uczuciach.

Podczas wywiadu poruszone zostaną tematy związane z równowagą życiową, regresem terapeutycznym, trudnymi wyborami i decyzjami, a także odwagą, która pozwala spełniać cele i plany w spokoju i harmonii. Serdecznie zapraszamy na wtorkową rozmowę o godzinie 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content