W internetowej Dworek TV kultura jest na wyciągnięcie ręki – możesz czerpać z niej pełnymi garściami. Koncerty cenionych artystów, wywiady z ludźmi ze świata muzyki, sztuki, literatury, psychologii, medycyny i wiele innych – to tylko nieliczne przykłady tego, co dla Was przygotowujemy.

Skąd pomysł na taką formułę? Chcemy jak najszerzej prezentować najciekawsze zjawiska kultury. Trudno znaleźć lepsze miejsce dla naszej telewizji niż internet. W czasach, gdy rzeczywistość wymusiła ograniczone możliwości korzystania z kultury „na żywo”, stajemy naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów.

W telewizji Dworek TV możecie poznawać kulturę, najciekawsze jej zjawiska i ludzi, którzy ją tworzą. Za muzyką, którą regularnie serwujemy, kryje się opowieść o niesamowitych pasjach, o kulturach świata, oraz kulisach sławy. Tylko u nas posłuchasz wywiadów wyjątkowymi z artystami, ludźmi sztuki, psychologii, podroży czy literatury oraz poczujesz się jak na koncercie.

Dworek TV tworzy ekipa Dworku Białoprądnickiego, dla której kultura to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Od lat ludzie ci zajmują się animacją kultury, współpracują z artystami, tworząc niezapomniane koncerty, festiwale, międzynarodowe projekty, rozmaite eventy i wystawy. Swoje bogate doświadczenia przenoszą teraz do internetu, by dzielić się z Wami kulturą w dostępny dla każdego sposób.

Kultura to pojęcie bardzo otwarte i podążające za rzeczywistością, dlatego staramy się być na bieżąco i zaskakiwać nowościami. Jedno jest pewne: zobaczycie u nas to, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Włącz kulturę w Dworek TV!


Subskrybuj nasz kanał YouTube
Skip to content