Agnieszka Nowakowska | WYWIAD

Już we wtorek 4 kwietnia zapraszamy na wywiad z cyklu „Świat na Głowie”, którego gościem będzie Agnieszka Nowakowska. Rozmowę prowadziła Renata Głowacka.

Zapraszamy na podróż przez nasze wewnętrzne ja z Agnieszką, która jest wykwalifikowaną terapeutką i coachem. Pomaga ludziom odnaleźć równowagę emocjonalną i duchową. Rozwija się i doskonali w zakresie terapii, psychologii pozytywnej i uważności.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki terapeutyczne, w tym terapię behawioralno-poznawczą i pozytywną psychologię. Agnieszka Nowakowska specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi stresu, trudności w relacjach interpersonalnych, lęków i depresji. Pomaga także osobom szukającym swojego celu i sensu życia.

W swojej pracy jako coach wykorzystuje techniki coachingowe, aby pomóc klientom w osiągnięciu ich celów. Wspiera ich w rozwoju osobistym i zawodowym, a także w radzeniu sobie z trudnościami i osiąganiu sukcesu. Agnieszka prowadzi indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne oraz warsztaty z zakresu rozwoju osobistego. Jest zaangażowana w swoją pracę i poświęca czas, aby pomóc swoim klientom osiągnąć ich cele.

Jako terapeutka i coach Agnieszka Nowakowska ceni sobie wzajemny szacunek i zaufanie. Zawsze stara się tworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę, aby jej klienci mogli otwarcie mówić o swoich problemach i uczuciach.

W trakcie wywiadu poruszone zostaną tematy związane z równowagą życiową, regresem terapeutycznym jako narzędziem pracy, trudnymi wyborami i decyzjami oraz odwagą, która pozwala podążać za głosem serca i realizować swoje cele i plany w spokoju i spełnieniu. Zapraszamy już we wtorek na 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content