Andrea Bnin-Bnińska | GALERIA

Andrea Bnin-Bnińska, specjalistka w dziedzinie Totalnej Biologii/Recall Healing, była naszą gościnią w programie “Świat na Głowie”, prowadzonym przez Renatę Głowacką. Premiera odcinka już 13 listopada o 19:00! Zobacz już dziś zdjęcia z wywiadu!

Andrea Bnin-Bnińska aktywnie wspiera zdrowie psychiczne i zachęca swoich obserwatorów na mediach społecznościowych do dbania o siebie i swoje zdrowie – nie tylko psychiczne, ale także fizyczne. Swoje wykształcenie z zakresu Recall Healing zdobyła w Międzynarodowym Instytucie Recall Healing. Zajmuje się terapią psychosomatyczną w ramach Totalnej Biologii/Recall Healing. Wykłada na Komisji Pedagogicznej Uniwersytetu w Krakowie. Prowadzi różnorodne warsztaty, wykłady oraz konsultacje indywidualne. Pomaga w radzeniu sobie z różnymi życiowymi problemami, takimi jak żałoba czy kłopoty związane z relacjami.

A czym właściwie jest Recall Healing? To metoda terapeutyczna stworzona przez Dr. Gilberta Renauda, francuskiego lekarza. Jej celem jest zrozumienie związku między doświadczeniami emocjonalnymi a chorobami fizycznymi. Dr. Renaud uważa, że większość chorób ma swoje korzenie w doświadczeniach emocjonalnych zapisanych w naszej biologicznej pamięci.

Metoda praktykowana przez Andreę Bnin-Bnińską zakłada, że nasze ciało reaguje na stres, traumy czy konflikty, rozwijając różne choroby. Twierdzi, że organy i systemy ciała są powiązane z konkretnymi konfliktami emocjonalnymi, które mogą wystąpić zarówno w teraźniejszości, jak i w przeszłości. Kluczowym elementem jest zidentyfikowanie tych konfliktów i zrozumienie, w jaki sposób wpływają one na nasze zdrowie.

Dla ciekawych spostrzeżeń i refleksji serdecznie zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie Andrea Bnin-Bnińska dzieli się swoją pracą.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content