Andrea Bnin-Bnińska | WYWIAD

Naszą gościnią była Andrea Bnin-Bnińska – specjalistka Totalnej Biologii/Recall Healing. Rozmowę w ramach kolejnego odcinka programu “Świat na Głowie” prowadziła Renata Głowacka. Premiera już 14 listopada o 19:00! Zapraszamy.

Andrea zajmuje się terapią systemową psychosomatyczną w ujęciu Recal Healing|Totalnej Biologii. Wykłada na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Prowadzi różne warsztaty, wykłady i konsultacje indywidualne. Pomaga przejść przez różne problemy życiowe, jak żałoba czy problemy w związku. Andrea Bnin-Bnińska jest adwokatką zdrowia psychicznego i zachęca swoich obserwujących w mediach społecznościowych do dbania o siebie i swoje zdrowie – nie tylko psychiczne, ale również fizyczne. Swoje wykształcenie związane z Receall Healing zdobywała w Międzynarodowym Instytucie Recall Healing.

A na czym polega Receall Healing? Jest to metoda terapeutyczna opracowana przez dr. Gilberta Renauda, francuskiego lekarza. Jej celem jest zrozumienie związku pomiędzy przeżyciami emocjonalnymi a chorobami fizycznymi. Dr. Renaud uważa, że większość chorób ma swoje korzenie w doświadczeniach emocjonalnych, które są przechowywane w naszej pamięci biologicznej.

Metoda, którą praktykuje Andrea Bnin-Bnińska  zakłada, że nasze ciało reaguje na stres, traumy czy konflikty poprzez rozwijanie różnych chorób. Przekonuje, że organy i układy ciała są powiązane z konkretnymi konfliktami emocjonalnymi, które mogą mieć miejsce zarówno w teraźniejszości, jak i przeszłości. Kluczowym elementem jest identyfikacja tych konfliktów i zrozumienie, w jaki sposób wpływają one na nasze zdrowie.

Po więcej ciekawostek i przemyśleń zapraszamy na nasz kanał na Youtube, gdzie Andrea Bnin-Bnińska dzieli się swoją pracą.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content