Angelika Stefańska-Kowalik | GALERIA

Zobacz kulisy i galerię zdjęć z najnowszego wywiad z cyklu Świat na Głowie. Kolejnym gościem będzie Angelika Stefańska-Kowalik.

Angelika jest trenerką, założycielką Centrum Kettlebell Kraków oraz główną zarządzającą Centrum Sportu i Szkołą Walki IRBIS w Krakowie. Reprezentuje również Kadrę Narodową Polski w Wushu oraz zdobyła cztery medale (trzykrotnie brązowy i jeden srebrny) podczas Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego (2010 i 2012).

W listopadzie 2022 roku została wyróżniona jako jedna z kobiet w cyklu Kobiety w sporcie #krakowianki. Angelikę możecie śledzić na bieżąco w jej mediach społecznościowych. Na jej Facebooku i Instagramie znajdziecie cenne rady treningowe, informacje o aktualnie prowadzonych zajęciach oraz szkoleniach. Jeżeli interesują Was gotowe zestawy treningowe, zerknijcie na kanał YouTube Angeliki, gdzie je znajdziecie. Na swojej stronie motywuje wszystkich do aktywności fizycznej. Jest certyfikowaną trenerką, która stawia na rozwój całego ciała. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe.

Zobacz już dziś zdjęcia! Cały wywiad znajdziesz na naszym kanale Dworek TV już we wtorek 17 stycznia o 19:00. Zapraszamy!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content