Angelika Stefańska-Kowalik | WYWIAD

Gościem Renaty Głowackiej będzie Angelika Stefańska-Kowalik, trenerka i zdobywczyni medali w Wushu Tradycyjnym. Zapraszamy na wywiad!

Poznajcie kolejną zawodniczkę i krakowiankę – Angelika Stefańska – Kowalik dotychczas zdobyła dwa brązowe medale (Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego, Shiyan, 2010) oraz srebrny i brązowy medal (Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego, Huangshan, 2012). Reprezentuje również Kadrę Narodową Polski w Wushu. Otrzymała również Nagrodę Ministra Sportu i Turystyki RP.

Na swojej stronie motywuje wszystkich do aktywności fizycznej. Jest certyfikowaną trenerką, która stawia na rozwój całego ciała. Posiada certyfikacje jak STRONGFIRST Certified Team Leader/Elite Instructor oraz FLEXIBLE STEEL Instructor. Poza tym jest Trenerką Medyczną oraz Terapeutką Ruchową. Na zajęciach uczy mobilności, zaangażowania ciała oraz głowy. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Angelika Stefańska-Kowalik jest również założycielką i główną trenerką Centrum Kettlebell Kraków oraz zarządza Centrum Sportu i Szkołą Walki IRBIS w Krakowie. W listopadzie 2022 roku została wyróżniona jako jedna z kobiet w cyklu Kobiety w sporcie #krakowianki.

Angelikę możecie śledzić na bieżąco w jej mediach społecznościowych. Na jej Facebooku i Instagramie znajdziecie cenne rady treningowe, informacje o aktualnie prowadzonych zajęciach oraz szkoleniach. Jeżeli interesują Was gotowe zestawy treningowe, zerknijcie na kanał YouTube Angeliki, gdzie je znajdziecie.

Premiera kolejnego wywiadu z cyklu Świat na Głowie już we wtorek 17 stycznia o godzinie 19! Zapraszamy!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content