Anna Machacz | WYWIAD

Już we wtorek 30 maja gościem Dworek TV będzie Anna Machacz, architekt edukacji, pedagog, trener, animator. Wywiad w ramach cyklu „Kultura wre!” poprowadzi Magdalena Ochocka. Zapraszamy na premierę o 19:00!

Anna Machacz jest znaną polską autorką książek dla dzieci. Jej twórczość oczarowuje czytelników w różnym wieku i wprowadza ich w magiczny świat wyobraźni i przygód. Książki, które pisze, są pełne ciepła, humoru i wartościowych przesłań, które pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię, kreatywność i empatię.

Jej książki są pełne niezwykłych postaci, odważnych bohaterów i przygód, które poruszają istotne tematy. Uczą dzieci cennych życiowych lekcji, takich jak przyjaźń, tolerancja, odwaga czy szacunek dla innych. Anna wprowadza do swoich opowieści elementy z fantastyki, baśni i mitologii, tworząc niepowtarzalny świat, w którym dzieci mogą się zanurzyć i zafascynować.

Przez długi czas pracowała w Teatrze Groteska w Krakowie. Jako Kierownik Działu Marketingu Anna Machacz współtworzyła między innymi Wielką Paradę Smoków czy Reality Shopka Show. Jest właścicielką firmy Cel Edu Architektura, gdzie prowadzi projekty kulturalne i edukacyjne. Ukończyła Filologię Polską ze specjalizacją w Teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Współtworzy scenariusze, warsztaty i wydarzenia dla dzieci oraz młodzieży.

Aktywnie angażuje się w promocję czytelnictwa wśród dzieci. Prowadzi warsztaty literackie, spotkania autorskie oraz jest częstym gościem na różnych wydarzeniach kulturalnych dla najmłodszych czytelników.

Zapraszamy już dziś na wywiad z Anną! Premiera na kanale Dworek TV, jak zwykle o 19:00.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content