Bartek Kieżun | GALERIA

Bartek Kieżun będzie gościem Renaty Głowackiej w pierwszym wywiadzie 2024 roku! Zapraszamy już dziś do zobaczenia galerii zdjęć z wywiadu. Premiera już we wtorek o 19:00!

Nasz gość znany jest przede wszystkim jako “Krakowski Makaroniarz”. Jest autorem bestsellerowych książek kulinarnych, podróżnikiem, dziennikarzem kulturalnym oraz antropologiem kultury. W swojej najnowszej książce “Jerozolima do zjedzenia” Bartek Kieżun zabiera czytelników w fascynującą podróż do Jerozolimy, mitycznego miasta Bliskiego Wschodu. Wąskie uliczki, tajemnicze targowiska, miejsca kultu i kawiarenki to tylko część tego, co odkryjecie w tej pełnej smaków opowieści. Kwaśne śledzie, daktylowe ciasteczka, szakszuka i chrupiący burek – smak Jerozolimy jest równie różnorodny jak jego wielowiekowa historia. Niezapomniane doznania uzupełniają hebrajskie i arabskie hity z autorskiej playlisty autora, tworząc niepowtarzalną atmosferę podczas gotowania.

Niezapomniane doznania uzupełniają także inne dzieła autora, takie jak “Ateny do zjedzenia” (2022), gdzie Kieżun przenosi czytelników do serca Grecji, prezentując nie tylko przepisy, ale także bogactwo kultury tego kraju. Książki wcześniejsze, jak “Hiszpania do zjedzenia” (2021), “Stambuł do zjedzenia” (2020), czy “Portugalia do zjedzenia” (2019), również zdobyły uznanie czytelników, łącząc pasjonujące opowieści z ekskluzywnymi przepisami.

Zanurz się w świecie Krakowskiego Makaroniarza i odkryj smaki śródziemnomorskiej kuchni w najnowszej publikacji “Farina. Kuchnia śródziemnomorska” (2022). Nie przegap także “Uczty na Wawelu. Książka nie tylko kulinarna” (2022), której treść rozciąga się poza smakiem, oferując czytelnikom wyjątkowe doświadczenia związaną z kulinarnym dziedzictwem Polski.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content