Beata Karaś | WYWIAD

Już w ten wtorek o 19:00 zapraszamy na wywiad, który poprowadzi Renata Głowacka, a jej gościnią będzie Beata Karaś.

Beata Karaś, terapeutka manualnych terapii naturalnych, prowadzi gabinet Bellata od czerwca 2016 roku. Zaczynając od Techniki Bowena, obecnie poszerzyła swoją ofertę o refleksologię Sorensensistem™, terapię oddechową i trening uważności.

Jej głównym celem jest redukcja stresu i jego skutków, co wspomaga naturalne procesy naprawcze organizmu u klientów. Terapie, które stosuje, tworzą sprzyjające warunki do regeneracji komórek i tkanek, wpływając pozytywnie na ogólny stan zdrowia klientów. Beata oferuje również zabiegi anty-aging, w tym masaż odmładzający twarzy i terapię złotem, które pomagają zachować młodzieńczy wygląd i zdrową skórę. Szczególnie interesuje się i zajmuje wsparciem osób z problemami psychosomatycznymi, cierpiących na przewlekły stres, borykających się z problemem otyłości na tle emocjonalnym oraz wspiera osoby wypalone zawodowo poprzez terapię manualną.

Jeżeli zastanawiacie skąd Beata Karaś przyjęła nazwę Bellata, to już tłumaczymy! Określenie bellata pochodzi z języka Aborygenów i oznacza kangura, na cześć Thomasa Bowena, którego technika zmieniła życie zawodowe Beaty. Z dziennikarki stała się terapeutką, pomagając ludziom w poprawie jakości życia poprzez naturalne metody terapii.

Więcej o Beacie, jej codziennej pracy i wyzwaniach dowiesz się z naszego wywiadu. Zapraszamy jak zwykle na 19:00 na nasz kanał, gdzie możecie znaleźć wszystkie premiery!

https://www.youtube.com/watch?v=34FpeLXr-E0

Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content