Beata Krokowska | GALERIA

Zapraszamy do galerii zdjęć z wywiadu, którego udzieliła Renacie Głowackiej Beata Krokowska w programie “Świat na Głowie”. Cały wywiad dostępny na naszym kanale na YouTubie!

Beata Krokowska, psycholożka i instruktorka jogi, Jogi Nidry oraz techniki ćwiczeń BODYART, jest, jak sama o sobie mówi, oddaną miłośniczką życia. Jej praca opiera się na harmonii ciała i duszy.

Zdrowy tryb życia i regularne ćwiczenia mają ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia. Joga, w którą Beata się angażuje, to starożytna praktyka znana ze swojego pozytywnego wpływu na nasze ciało i umysł. Pomaga poprawić elastyczność, wzmacnia mięśnie, a także redukuje stres i zwiększa równowagę emocjonalną.

Relaksacja ciała jest równie ważna co aktywność fizyczna. Codzienny stres wpływa negatywnie na nasze ciało, ale praktyka relaksacyjnych technik, takich jak medytacja, głębokie oddychanie i masaże, przynosi ulgę. Beata Krokowska oferuje również unikalny trening BODYART, który koncentruje się na świadomości ruchu, oddechu i równowadze, pomagając poprawić postawę, elastyczność i równowagę ciała. Dlatego też warto zapoznać się z tym fascynującym stylem ćwiczeń i włączyć go do swojej codziennej rutyny treningowej.

Zapraszamy już dziś na wywiad. Premiera już dziś, 3 października, jak zwykle o 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content