Beata Michalska | GALERIA

Beata Michalska, ekspertka nowych technologii, doradczyni biznesów opowiada o sztucznej inteligencji w Dworek TV. Zobacz zdjęcia z wywiadu, który przeprowadziła Renata Głowacka!

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, nowe technologie i sztuczna inteligencja stanowią kluczowy element postępu. Rozmowa z Beatą Michalską, ekspertką ds. technologii, odsłania fascynujący świat innowacji i ich wpływ na nasze życie.

W miarę jak społeczeństwo ewoluowało, tak też ewoluowały technologie. Początki były skromne, ale przełomowe, jak wynalezienie pierwszych komputerów. Beata Michalska opowiada o rewolucji technologicznej. Obejmuje ona między innymi sztuczną inteligencję czy uczenie maszynowe. To otwiera drzwi do nowych możliwości, które jeszcze niedawno wydawały się niemożliwe.

Sztuczna inteligencja stopniowo wkracza do naszych domów, ułatwiając nam życie poprzez inteligentnych asystentów, systemy automatyzacji i rekomendacje oparte na analizie danych. Ma to swoje plusy, jak i minusy, o których opowiada Beata Michalska.

Do największych zagrożeń płynących z korzystania ze sztucznej inteligencji należą zdecydowanie kwestie bezpieczeństwa. Sztuczna inteligencja może wspomagać ludzkie zdolności, ale nie może ich zastąpić. W miarę jak technologie zbierają więcej danych, pojawiają się obawy dotyczące prywatności. Współpraca między człowiekiem a maszyną ma potencjał stworzenia synergii, która napędza postęp.

Zapraszamy na wywiad – premiera jak zawsze o 19:00 na naszym kanale na YouTube.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content