Cezariusz Platta | GALERIA

Naszym kolejnym gościem jest Cezariusz Platta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wywiadu, który przeprowadziła Renata Głowacka w ramach cyklu “Świat na Głowie”. Poniżej garść informacji o naszym gościu.

Cezariusz Platta to mnich – fizyk – przedsiębiorca – mistyk – podróżnik – duchowy doradca. Po ukończeniu studiów na kierunku fizyki, nasz gość pracował w międzynarodowych korporacjach. W międzyczasie w jego życiu pojawiło się zjawisko świata energii subtelnych, czyli odczuwania energii innego człowieka. Zaczął badań funkcjonowanie ludzkich pól energii u znanych bioenergoterapeutów.

Wchodząc coraz głębiej w świat medytacji i zaawansowanych technik tantrycznych, odkrywał nie tylko coraz lepiej świat astralny, ale również siebie. Wchodząc coraz głębiej w medytację, odkrywał kolejne poziomy wtajemniczenia – jak doświadczenia mistyczne.

Na jego stronie internetowej i blogu możecie zapoznać się z jego naukami oraz przemyśleniami. W rozmowie z Renatą Głowacką Cezariusz Platta dzieli się swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Serdecznie zapraszamy na rozmowę, która jak zwykle będzie dostępna na naszym kanale na Youtubie. Już w ten wtorek o 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content