Cezariusz Platta | WYWIAD

Zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu “Świat na Głowie” – naszym gościem będzie Cezariusz Platta. Nagranie będzie dostępne już we wtorek 28 marca o 19:00! Rozmowę poprowadzi Renata Głowacka.

Nasz gość mówi o sobie “mnich – fizyk – przedsiębiorca – mistyk – podróżnik – duchowy doradca”. Jedak to nie wszystko – Cezariusz Platta pomaga wielu firmom i start-upom w doradztwie i mentoringu organizacji. Zwraca uwagę na nieoczywiste elementy, dzięki którym organizacja może się wyróżniać na tle innych.

Skąd pomysł i kierunek życia mnicha? Po ukończeniu studiów na kierunku fizyki, nasz gość pracował w międzynarodowych korporacjach. W międzyczasie w jego życiu pojawiło się zjawisko świata energii subtelnych, czyli odczuwania energii innego człowieka. Zaczął badań funkcjonowanie ludzkich pól energii u znanych bioenergoterapeutów.

Nauczył się dzięki temu odczuwać energię innych ludzi, zwierząt i roślin. Następnym krokiem była eksploracja świata astralnego. Aby wejść w tę “część” rzeczywistości, zaczął praktykować medytację i zaawansowane techniki tantryczne. Poza korzyściami związanymi z odkrywaniem innych elementów otaczającego świata Cezariusz Platta zaczął poznawać lepiej również siebie. Wchodząc coraz głębiej w medytację, odkrywał kolejne poziomy wtajemniczenia – jak doświadczenia mistyczne.

Prowadzi również bloga, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami oraz naucza, jak powinniśmy funkcjonować w zgodzie z energią. W rozmowie z Renatą Głowacką Cezary Platta pokazuje, jak wygląda jego życie jako mnich.

Serdecznie zapraszamy na rozmowę, która jak zwykle będzie dostępna na naszym kanale na Youtubie. Już w ten wtorek o 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content