Cyryl Sone | GALERIA

Już 14 marca w Dworek TV będziecie mieli okazję spotkać kolejnego wybitnego gościa – będzie nim Cyryl Sone, prokurator oraz autor kryminałów. Rozmowę poprowadzi dr Elżbiety Pędziałek-Kunert.

W swojej twórczości Sone chce odejść od pokazywania kryminałów jako fantastyki. Zależy mu, aby czytelnik wiedział, jak faktycznie wygląda w realnym świecie proces śledztwa oraz działania prokuratury i policji. Stawia na szczere prowadzenie widza, aby jak najlepiej zrozumiał trud rozwiązywania zagadek zbrodni.


Jego styl pisania charakteryzuje się wnikliwą analizą postaci oraz wykorzystaniem znajomości realnego świata zbrodni, do zaciekawienia czytelników. Główny bohater książki – Konrad Kroon jest również prokuratorem tak jak autor w życiu codziennym. W książce „Krzycz, jeśli żyjesz” czytamy o codziennej walce o prawdę głównego bohatera, rozwikłaniu zagadek, oraz uzyskaniu odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w toku śledztwa. Druga część przygód i codziennej pracy prokurator Konrada Kroona trafi na półki już w maju tego roku! W tej części Cyryl Sone przygotował dla fanów dużą porcję zagadek. Odpowiedzi na nie znajdziecie już niedługo w książce „Świat Ci nie wybaczy”.

Na wywiad zapraszamy, klasycznie na kanał Dworek TV, na Youtubie! W oczekiwaniu na premierę zachęcamy do zobaczenia zdjęć uchwyconych w czasie wywiadu.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content