Cyryl Sone | WYWIAD

Cyryl Sone jest gościem dr Elżbiety Pędziałek-Kunert. Już 14 marca w Dworek TV przeniesiemy się do świata śledztw, morderstw i pytań, które codziennie stawiane są w pracy prokuratora. Zapraszamy!

Nasz gość jest autorem książek, jak „Krzycz, jeśli żyjesz”. Zawodowo Cyryl Stone jest prokuratorem. W swojej twórczości chce odejść od pokazywania kryminałów jako fantastyki. Zależy mu, aby czytelnik wiedział, jak faktycznie wygląda w realnym świecie proces śledztwa oraz działania prokuratury i policji. Stawia na szczere prowadzenie widza, aby jak najlepiej zrozumiał trud rozwiązywania zagadek zbrodni.

Jego styl pisania charakteryzuje się wnikliwą analizą postaci oraz wykorzystaniem znajomości realnego świata zbrodni, do zaciekawienia czytelników. Główny bohater książki – Konrad Kroon jest również prokuratorem tak jak autor w życiu codziennym. W książce „Krzycz, jeśli żyjesz” czytamy o codziennej walce o prawdę głównego bohatera, rozwikłaniu zagadek, oraz uzyskaniu odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w toku śledztwa.

Druga część przygód i codziennej pracy prokurator Konrada Kroona trafi na półki już w maju tego roku! W tej części Cyryl Sone przygotował dla fanów dużą porcję zagadek. Jednym z głównych pytań jest „komu mogło zależeć na śmierci Klaudiusza Lewandowskiego uwikłanego w krajową politykę oraz lokalny biznes ?”. Odpowiedź na to i inne pytania, które stawia Kroon w czasie śledztwa znajdziecie już niedługo w książce „Świat Ci nie wybaczy”.


Wywiad będzie dostępny już 14 marca o 19:00 na kanale Dworek TV! Zapraszamy!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content