Czerwcowe premiery w DWOREK TV

Muzyka, teatr, moda… w Dworek TV zapraszamy do studia niezwykłych gości z równie niezwykłymi pasjami. Początek czerwca to wyjątkowo gorące premiery, a w nich spotkanie z projektantem mody Plichem, Pawłem Pawlikiem z najmniejszego teatru świata, zakochanym w marimbie Jakubem Frączkiem, czy śpiewającą emocjami Natalią Orkisz. Z kolei wywiad z Maciejem Maleńczukiem, może nie jednego zaskoczyć! Od 2 do 6 czerwca zapraszamy na premiery w Dworek TV!

Czerwcowy pakiet kultury online na kanale Dworek TV rozpoczynamy spotkaniem z projektantem mody. Plich w towarzystwie Sasanki i Szarotki, będzie gościem Renaty Głowackiej w programie „Świat na głowie”. Projektuje, szyje, maluje, śpiewa i organizuje. Jak sam mówi – nosi go, dlatego zamiast się załamywać pandemią, szuka swojej nowej drogi. Ciekawych historii w życiu miał tyle, że mógłby napisać też książkę. Kilka z nich usłyszymy w trakcie programu. Premiera w środę, 2 czerwca 2021 r. o godz. 18.00.

Jakub Frączek jest laureatem wielu konkursów solowych i kameralnych w Polsce, Niemczech, Włoszech czy Grecji. Jeden z nich zaprowadził go do słynnej Carnegie Hall w Nowym Jorku. Spełnił w ten sposób jedno ze swoich największych muzycznych marzeń. Jakie ma kolejne? Spotkanie z Jakubem Frączkiem dostępne na kanale Dworek TV od czwartku, 3 czerwca 2021 r. godz. 18:00.

Co różni marionetkę, pacynkę i kukłę? Jak się pracuje z lalką? Jaka jest idea sceny pudełkowej? Czy zabytkowa forma teatru może być nowoczesną formą edukacji? W piątek, 4 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy do świata pełnego pasji, magii, inspiracji i improwizacji, o którym opowie dyrektor Teatru Akademia Wyobraźni – Paweł Pawlik.

Niekwestionowana osobowość w świecie polskiej muzyki. Kilkanaście albumów studyjnych, koncertowe, kompilacje, współpraca z wieloma artystami, lata na scenie i charyzma sprawiły, że najprawdopodobniej nie ma osoby, która o nim nie słyszała. Gościem na kanale DWOREK.TV będzie Maciej Maleńczuk. Premiera spotkania z artystą oraz koncertu w sobotę, 5 czerwca o godz. 18:00.

Wychodzi na scenę, ponieważ potrzebuje kontaktu z publicznością. W swoich tekstach przekazuje emocje, uczucia i doświadczenia, a każdy z nich jest jak kapsułka, skrywająca historie, które ma do opowiedzenia. Śpiewanie ich jest formą oczyszczenia. Natalia Orkisz będzie gościem Renaty Głowackiej  w programie „Świat na głowie” w niedzielę, 6 czerwca o godz. 18:00.

Zapraszamy na czerwcowe premiery, włączcie Dworek TV!

Skip to content