Elżbieta Jachymczak | GALERIA

Naszym gościem była Elżbieta Jachymczak – niezależna dziennikarka i redaktor naczelna Business Intelligence, przedsiębiorczyni oraz założycielka Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć zza kulis wywiadu.

W swojej karierze opublikowała setki artykułów ekonomicznych dla największych polskich redakcji branżowych, takich jak Rzeczpospolita, infor.pl i poradnikprzedsiebiorcy.pl. W ciągu 40 dni Elżbieta Jachymczak napisała swoją książkę “69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet”.

Jej praca ma trwały i widoczny wpływ na polski rynek wydawniczy. Jest ekspertką od skutecznego budowania marki osobistej, o czym świadczą jej zaproszenia do wygłaszania wielu prelekcji i wykładów. Współpracuje również z Fundacją Szkolnictwo Dziennikarskie przy Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzi szkolenia dla dziennikarzy.

Elżbieta Jachymczak jest znana jako ambitna i niezależna dziennikarka ekonomiczna, zapraszana jako prelegentka na najbardziej prestiżowe wydarzenia ekonomiczne i dziennikarskie w Polsce, takie jak Forum Ekonomiczne w Krynicy, Forum Mediów i Komunikacji oraz Festiwal Rok Kobiet. Jest specjalistką od liczb i wystąpień publicznych.

Zapraszamy na wtorkową premierę, gdzie możecie dowiedzieć się więcej na temat Elżbiety oraz jej osiągnięć! Rozmowę przeprowadziła Renata Głowacka. Odcinek dostępny będzie o 19:00 już 11 kwietnia, jak zwykle na naszym kanale na YouTube.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content