Elżbieta Jachymczak | WYWIAD

Już 5 kwietnia w Dworek TV gościć będziemy kolejną fantastyczną osobę związaną ze światem kultury i przedsiębiorczości, a będzie nią Elżbieta Jachymczak. Zapraszamy do programu “Świat na Głowie”. Wywiad przeprowadziła Renata Głowacka.

Elżbieta jest niezależną dziennikarką i redaktor naczelną Business Intelligence. Poza tym należy również do Izby Wydawców Prasy oraz jest wykładowcą uniwersyteckim. Założyła również Akademię Kobiecej Przedsiębiorczości.

W ciągu 40 dni Elżbieta Jachymczak napisała swoją książkę pt. “69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet”. W swojej karierze opublikowała setki artykułów ekonomicznych dla największych polskich redakcji branżowych, takich jak Rzeczpospolita, infor.pl, czy poradnikprzedsiebiorcy.pl.

Jej praca ma trwały i widoczny wpływ na polski rynek wydawniczy oraz przedsiębiorczość. Jest ekspertką od skutecznego budowania marki osobistej, o czym świadczą jej zaproszenia do wygłaszania wielu prelekcji i wykładów. Współpracuje również z Fundacją Szkolnictwo Dziennikarskie przy Uniwersytecie Warszawskim, m.in prowazdąc szkolenia dla dziennikarzy.

Elżbieta Jachymczak jest znana jako ambitna i niezależna dziennikarka ekonomiczna, która jest zapraszana jako prelegentka na najbardziej prestiżowe wydarzenia ekonomiczne i dziennikarskie w Polsce. Zaliczają się do nich Forum Ekonomiczne w Krynicy, Forum Mediów i Komunikacji oraz Festiwal Rok Kobiet. Jest specjalistką od cyferek i wystąpień publicznych, a jej determinacja, odwaga i zaangażowanie są godne podziwu.

Po więcej zapraszamy już w ten wtorek o 19:00, jak zwykle widzimy się na kanale Dworek TV!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content