Jakub Byczek Karol Ochodek | RELACJA

Zapraszamy do obejrzenia relacji z kolejnego koncertu z cyklu „Konstelacje” w którym wystąpił Jakub Byczek i Karol Ochodek. Gitara elektryczna z gitarą klasyczną, elektronika z brzmieniem akustycznym, Funk i Jazz z Muzyką Świata. Wszystko to w ramach swobodnej, towarzyskiej i nieprzewidywalnej improwizacji.

Jakub Byczek muzyk, kompozytor i redaktor Jazzkultury. Współtworzy zespół Mikrokosmos oraz projektu Basia Dratwińska. W 2020 roku zadebiutował podczas Lotos Jazz Festiwal 22. Bielskiej Zadymki Jazzowej z autorskim projektem Byczek and New Funk Generation, występował na scenach w całej Polsce oraz za granicą w tym na największym bluesowym festiwalu w Europie Nottoden Blues Festiwal.

Karol Ochodek – wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki. Współtworzy zespół Koszau oraz występuje z solową twórczością w eksperymentalnych i efemerycznych składach. Muzyka, którą tworzy, to mieszanka piosenki autorskiej, bluesa, jazzu i muzyki etnicznej. W swojej twórczości sięga zarówno po rodzimy język jak i odległe kulturowo inspiracje.

Premiera w środę 14 września o godzinie 19.00 na kanale Dworek TV na YouTube.

Zapraszamy do oglądania!

Więcej o artystach przeczytasz na: Jakub Byczek i Karol Ochodek.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content