Kamil Serefko | WYWIAD

Kamil Serefko, polski pianista, pedagog i kompozytor był gościem programu Rozmowy Jazzkultury w Dworek TV. Wywiad prowadziła Dorota Halberda. Premiera już w walentynki, we wtorek 14 lutego o 19:00!

Kamil opowiedział w programie o swoim życiu, karierze i inspiracjach. Mogliśmy usłyszeć więcej także o jego projekcie – szkole nauki gry na instrumentach Intunity i dlaczego edukowanie innych jest ważną częścią jego życia.

W ciągu swojej kariery Kamil Serefko zdobył szerokie uznanie dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom i pasji do muzyki. Jego styl muzyczny łączy tradycyjne i współczesne elementy, co czyni go wyjątkowym i oryginalnym artystą. Jest znany z występów na wielu festiwalach i koncertach, a jego niezwykłe umiejętności wzbudzają podziw i uznanie nie tylko wśród publiczności, ale również wśród jego kursantów. W swojej karierze współpracował z wieloma znakomitymi muzykami. Kamil Serefko to artysta, który swoją pasją i talentem inspiruje i zachwyca swoich słuchaczy. Jego muzyka jest dla niego wyrazem duszy i daje mu możliwość wyrażania siebie i swoich emocji. 

Nasz gość jest także właścicielem szkoły muzycznej Intunity, gdzie uczy (nie tylko) młode talenty i udziela lekcji pianina. Jego wiedza i doświadczenie są cenione przez przyszłych muzyków w Krakowie, a jego lekcje stanowią dla nich niezapomniane doświadczenie. W trakcie wywiadu możecie dowiedzieć się, skąd Kamil czerpie swoje podejście do nauczania i dlaczego jego metody są dobre również dla osób, które myślą, że “słoń nadepnął im na ucho”.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i chcesz poznać Kamila Serefko bliżej, koniecznie zobacz najnowszy odcinek z cyklu Rozmowy Jazzkultury w Dworek TV. To niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Ci lepiej zrozumieć jego talent i pasję do muzyki.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content