Karolina Ważna | GALERIA

W najnowszym wywiadzie Karolina Ważna i Renata Głowacka rozmawiają o pasji do muzyki. Serdecznie zapraszamy na premierę rozmowy, która odbędzie się już w ten wtorek o godzinie 19:00! Tymczasem polecamy zdjęcia zza kulis wywiadu, które znajdziecie poniżej.

Karolina Ważna, to artystyczna dusza pełna talentu i zamiłowania do świata dźwięków. Znana jako kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Jednak to tylko część jej fascynującej podróży artystycznej. W 2023 wydała debiutancki album „To takie ważne”, w którym wyraża siebie i swoje spojrzenie na świat. W wieku 11 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej, gdzie zdecydowała się na grę na akordeonie. Inspiracją do wyboru tego instrumentu był jej ojciec chrzestny. Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina na wydziale śpiewu solowego.

Jako wykładowczyni zajęć wokalnych i gry na fortepianie, Karolina przekazuje nie tylko techniczne aspekty sztuki, ale także swoje głębokie zrozumienie i pasję do tego, co robi. Jej lekcje stają się nie tylko lekcjami muzyki, ale również inspirującym doświadczeniem odkrywania siebie przez dźwięki.

Karolina Ważna nie jest jedynie artystką na scenie. To także mentorka, która swoją pasją i kreatywnością inspiruje innych do odkrywania magii dźwięków i wytyczania własnej ścieżki artystycznej. Jej życie to harmoniczna symfonia nauki, twórczości i poświęcenia, która nie tylko inspiruje, ale także prowadzi innych w kierunku spełnienia artystycznego. Rozwija również inne pasje i staje się blogerką, dzieląc się nie tylko swoimi spostrzeżeniami muzycznymi, ale także refleksjami na temat procesu twórczego, inspiracji oraz życia.

Premiera wywiadu już we wtorek 28 listopada o 19:00 na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content