Karolina Ważna | WYWIAD

W najnowszym wywiadzie Karolina Ważna i Renata Głowacka rozmawiają o muzyce i pasji do niej. Zapraszamy na premierę wywiadu już w ten wtorek o 19:00!

Karolina Ważna, to wielowymiarowa artystka o niezwykłym talencie i pasji do sztuki dźwięku. Znana w świecie muzycznym jako kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka. Jej życiowa droga to harmoniczne połączenie różnych obszarów sztuki, w których doskonale odnajduje się jako nauczycielka muzyki. Prowadzi zajęcia wokalne i nauki gry na fortepianie.

Muzyka zawsze otaczała ją w domu. W wieku 11 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej, gdzie zdecydowała się na grę na akordeonie. Inspiracją do wyboru tego instrumentu był jej ojciec chrzestny. Ukończyła również Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina na wydziale śpiewu solowego. Wydała debiutancki album „To takie ważne”. W wywiadzie możecie usłyszeć więcej o jej wyjątkowej relacji z muzyką, która prowadzi ją przez życie.

Karolina Ważna posiada nie tylko głęboką wiedzę muzyczną, lecz również wyjątkową zdolność przekazywania jej innym. Jej kreatywność nie zna granic, co sprawia, że nie tylko tworzy wyjątkowe utwory, ale także dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczniami podczas lekcji. Jej zaangażowanie jako nauczycielki przeplata się z artystycznym zacięciem. Każda lekcja z nią staje się nie tylko lekcją nauki, ale również inspiracją do odkrywania własnej pasji i wyrażania siebie poprzez muzykę.

Karolina rozwija również inne pasje i staje się blogerką, dzieląc się nie tylko swoimi spostrzeżeniami muzycznymi, ale także refleksjami na temat procesu twórczego, inspiracji oraz życia. Nasza gościni to nie tylko artystka sceniczna, ale także mentorka i przewodniczka, której pasja do muzyki inspiruje innych do odkrywania piękna dźwięków i tworzenia swojej własnej drogi artystycznej.

Premiera jak zawsze na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content