Kasia Aurora | GALERIA

Już w najbliższy wtorek gościem Renaty Głowackiej w programie “Świat na Głowie” będzie Kasia Aurora. Zapraszamy serdecznie na wywiad oraz do zobaczenia galerii zdjęć z wywiadu!

Kasia jest trenerem, mentorem, nauczycielem, a przede wszystkim optymistyczną osobą, która poświęca swoją energię i czas na inspirowanie innych do zmian. Stara się pomóc każdemu w odkryciu własnych mocnych stron. Uczy ludzi jak skutecznie realizować plany. Dzięki Kasi wiele osób odkryło swoje “drugie ja” i znalazło równowagę w swoim życiu.

Na swoim profilu na Facebooku Kasia Aurora dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i inspiracją, pomagając ludziom pokonywać trudności i przeszkody na drodze do sukcesu. Kasię często możecie spotkać na warsztatach, szkoleniach i spotkaniach, gdzie dzieli się pomysłami i wiedzą, jak najlepiej osiągnąć swoje marzenia.

Kasia Aurora jest osobą, którą warto poznać i której można się wiele nauczyć. Jej wiedza, doświadczenie i pozytywne podejście do życia są dobrym punktem wyjścia dla każdego, kto chce się rozwijać. Jednym z jej najważniejszych zadań jest pomoc ludziom w nabraniu pewności siebie. Uczy ludzi odczytywania swojego otoczenia i pozytywnego myślenia. W ten sposób wielu osobom udało się pokonać swoje lęki i wątpliwości oraz osiągnąć szczyt swoich możliwości.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content