Kasia Aurora | WYWIAD

Naszym kolejnym gościem w cyklu “Świat na Głowie” była Kasia Aurora – wyjątkowa osoba, która swoją pasją i pracą pomaga innym w osiąganiu swoich celów i marzeń. Premiera wywiadu już we wtorek 18 kwietnia o 19:00. Rozmowę przeprowadziła Renata Głowacka.

Kasia to osoba pełna entuzjazmu i optymizmu, która zawsze zwraca uwagę na ludzi, energię i otaczający świat. Jest coachem, mentorem, nauczycielem, a przede wszystkim człowiekiem, który poświęca swoją energię i czas, by inspirować ludzi do zmiany. Jej głównym celem jest pomóc każdemu w odkryciu własnych mocnych stron. Uczy jak identyfikować cele i skutecznej realizować plany. To właśnie dzięki Kasi wiele osób może odkryć swoje “drugie ja” i dojść do równowagi w życiu.

Na swoim Facebooku Kasia Aurora dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz inspiracjami, które pomagają ludziom w pokonywaniu trudności i przeszkód na drodze do sukcesu. Często organizuje warsztaty, szkolenia oraz spotkania, na których dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz wiedzą, jak najlepiej osiągać wyznaczone cele.

Jednym z najważniejszych wyzwań, które podejmuje, jest pomoc w budowaniu pewności siebie. Uczy innych czytania otoczenia i pozytywnego myślenia. To dzięki temu wiele osób potrafi pokonać swoje lęki i wątpliwości, a także osiągnąć szczyty swoich możliwości.

Kasia Aurora to osoba, którą warto poznać i od której można się wiele nauczyć. Jej wiedza, doświadczenie oraz pozytywne podejście do życia stanowią doskonały punkt wyjścia dla osób, które chcą się rozwinąć.

Już w kolejny wtorek zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu “Świat na Głowie” – jak zawsze, o 19:00.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content