Kasia Chlebny | GALERIA

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z wywiadu Renaty Głowackiej, którego gościem była Kasia Chlebny. Premiera już we wtorek 23 maja o 19:00.

Kasia zaczynała swoją karierę aktorską od występów teatralnych, a studia aktorskie na PWST w Krakowie ukończyła w 2006 roku. Już na wczesnym etapie kariery zdobyła uznanie dzięki wyjątkowemu talentowi i prezencji scenicznej. W swojej karierze zawodowej współpracowała z czołowymi teatrami w Polsce, w tym z różnymi teatrami krakowskimi, takimi jak Teatr Nowy Proxima i Teatr Stu. Jej rola Soni w “Griga świętuje imieniny” w Teatrze Nowa Proxima spotkała się z uznaniem krytyków. 

W 2023 roku zadebiutowała w Teatrze Bagatela jako Andżelika w „Słowniku ptaków polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny. Kasia Chlebny zdobyła dwie nagrody za rolę głównej aktorki, scenarzystki i reżyserki spektaklu „Kora.Boska”. Został dobrze przyjęty zarówno przez publiczność, jak i fanów Kory. Wyróżnienia, które za niego otrzymała to Nagroda Publiczności Miesięcznika Portrety w 2021 roku oraz Nagroda Teatralna im. Stanisława Wyspiańskiego w 2022 roku. 

Kasia Chlebny, odnosząca sukcesy w teatrze, zasłynęła także w branży filmowej dzięki umiejętności gry w różnych gatunkach. Wystąpiła w kilku filmach, m.in.  Bo we mnie jest seks (2021), Kler, (2018) Twarz (2017), Wołyń (2016). Zagrała także w popularnych serialach telewizyjnych, m.in. „Na dobre i na złe”, „Zakochana po uszy”, czy „To nie ze mną”.

Angażuje się w również działalność społeczną i charytatywną. Ponadto działa na rzecz International Association Natural Voice Perfection Institute.

Zobacz już dziś zdjęcia z wywiadu!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content