Katarzyna Harmata | WYWIAD

Katarzyna Harmata, trenerka i behawiorystka i Jej pies Zen, którego zadaniem jest praca na lotnisku z zestresowanymi pasażerami, goszczą w programie Renaty Głowackiej „Świat na głowie”.

Praca ze zwierzętami wielu kojarzy się wielu z lekkimi obowiązkami, ale co najważniejsze – głaskaniem czworonogów. Niestety, zwierzęta po różnych przejściach potrzebują często pomocy behawiorystów, którzy są swego rodzaju odpowiednikami psychoterapeutów ludzkich. Katarzyna Harmata założyła Akademię Dobrych Manier BIAŁY PIES, gdzie sama jest instruktorką szkolenia psów. Specjalizuje się w terapii zachowań lękowych i stresu u psów. Szkoli nie tylko właścicieli, ale także specjalistów w dziedzinie szkolenia psów i terapii behawioralnej. Współpracuje i prowadzi również Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą SAR Kraków. 

Stawia nacisk na edukację – jest autorką książki “Know Hau Radość” oraz regularnie publikuje artykuły o tematyce zwierzęcej.

Jest właścicielką i trenerką psa Zen(k)a, 4-letniego samca Border Collie z certyfikacją Państwowej Straży Pożarnej o specjalności terenowej i w treningu gruzowiskowym. Zen jest także certyfikowanym psem terapeutycznym i jako pierwszy pies w Europie i jedyny w Polsce pracuje na Lotnisku w Balicach (pies wsparcia emocjonalnego dla pasażerów).

Czy można wyobrazić sobie lepszy duet? Z pewnością nie. Zapraszamy na premierę wywiadu, która odbędzie się w poniedziałek 21 listopada 2022 na naszym kanale YouTube o 19:00.Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content