Katarzyna Nowicka | WYWIAD

Już w ten wtorek Katarzyna Nowicka, terapeutka energii osobistej, rodowej i karmicznej, opowie nam więcej o swojej pracy. Zapraszamy na premierę wywiadu, jak zwykle o 19:00!

Katarzyna Nowicka, specjalizuje się w transformacji zapisów w polu energetycznym, pomagając ludziom w odzyskaniu zdrowia i pomyślności. Tłumaczy, że każda sytuacja życiowa jest głęboko powiązana z polem energetycznym, w którym zakodowana jest nasza nieświadomość. Blokady na tym poziomie mogą powodować problemy zdrowotne i życiowe.

Od 2003 roku rozwijała swoje umiejętności, zaczynając od Shiatsu, a następnie Craniosacral therapy. Praca z ciałem pozwoliła jej odkryć zdolności jasnoczucia, umożliwiające dostęp do informacji ukrytych w nieświadomości i polu karmicznym. Dzięki temu Katarzyna Nowicka pomaga klientom usuwać blokady energetyczne i odzyskiwać życiową energię.

Interesowała się również metodami oczyszczania i uzdrawiania karmicznego, co nadało jej pracy wielowymiarowości. Podczas sesji indywidualnych i warsztatów używa różnych metod, dostosowując je do potrzeb klienta. Skupia się na trzech poziomach blokad: indywidualnym, rodowym i karmicznym, które wzajemnie na siebie wpływają. Wykorzystuje swoje zdolności jasnoczucia, aby pomóc klientom uwolnić te blokady i uzdrowić ich życie.

W swojej pracy uwzględnia cały system energetyczny człowieka, obejmujący ciała subtelne, czakry, meridiany oraz fizyczne ciało. Prowadzi klientów przez procesy uzdrawiania z intencją ich najwyższego dobra.

Katarzyna Nowicka zaprasza osoby pragnące wewnętrznych zmian do wspólnej wędrówki, oferując wsparcie na drodze do wewnętrznego Światła, ponieważ to właśnie głęboka przemiana wewnętrzna jest kluczem do zmian zewnętrznych. Więcej o jej zainteresowaniach dowiecie się z naszej rozmowy, która będzie dostępna już 11 czerwca. Zapraszamy!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content