Maciej Maleńczuk | WYWIAD + KONCERT

Niekwestionowana osobowość w świecie polskiej muzyki. Kilkanaście albumów studyjnych, koncertowe, kompilacje, współpraca z wieloma artystami, lata na scenie i charyzma sprawiły, że najprawdopodobniej nie ma osoby, która o nim nie słyszała. Gościem na kanale DWOREK.TV będzie Maciej Maleńczuk. Premiera spotkania z artystą oraz koncertu w sobotę, 5 czerwca o godz. 18:00.

Jest szczery i bezpośredni, przez co wzbudza kontrowersje. Jak sam mówi, żeby oceniać tak krytycznie ludzi, powinien być kryształowo czysty, ale się nie udało ? Podczas spotkania z Renatą Głowacką w programie „Świat na głowie” jak zawsze mówi to co myśli. Artysta opowie o swojej najnowszej płycie, latach spędzonych z gitarą na ulicy, późnej nauce gry na saksofonie oraz współpracy z jazzmanami. Będzie też o ćwiczeniach, córkach, życiu na wsi oraz dobrych i złych stronach pandemii.

Po wywiadzie o godz. 19:00 na naszym kanale koncert artysty zarejestrowany w Centrum Kultury Dworek Białopradnicki. Maciej Maleńczuk zagra utwory z ostatniej płyty „Klauzula Sumienia”, ale też znane piosenki z poprzednich płyt.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content