Knedlove | WYWIAD

Zespół Knedlove, czyli Eliza Sicińska oraz Kacper Chmura będą gośćmi Renaty Głowackiej w najnowszym odcinku programu “Świat na Głowie” w Dworek TV! Premiera już w ten wtorek o 19:00. Zapraszamy!

Knedlove to krakowski zespół muzyczny o wyjątkowej dynamice twórczej i osobowościach artystycznych, które znakomicie się uzupełniają. Eliza Sicińska, niezwykle utalentowana wokalistka i autorka tekstów i muzyki, oraz Kacper Chmura, gitarzysta i kompozytor o unikalnym stylu, tworzą serce i duszę tego duetu. Działają od 2021 roku i mają na koncie debiutancką płytę (KnedLive) oraz występy na festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą, min. Suwałki Blues Festival, Valašský špalíček w Czechach czy Planet Laugarvatn na Islandii.

Ich muzyka jest nie tylko wyrazem artystycznej ekspresji, ale także odzwierciedleniem ich życiowych doświadczeń i spojrzenia na świat. W programie prowadzonym przez Renatę Głowacką Knedlove opowie nie tylko o swoim dotychczasowym dorobku, ale również o swojej najnowszej inicjatywie – albumie “Triumf sztuki nad rozumiem”.

Ten projekt jest dla nich szczególny, gdyż przygotowują go w rozszerzonym składzie muzycznym, co daje im większe pole do popisu artystycznego. W albumie tym pragną przekazać swoje refleksje na temat relacji międzyludzkich, społecznych i duchowych, ukazując, jak sztuka może być triumfem nad ograniczeniami umysłu i serca.

Więcej o zespole dowiecie się w wywiadzie, który jak zawsze będzie dostępny na naszym kanale na YouTube.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content