Magda Steczkowska | GALERIA

Kolejną gościnią Renaty Głowackiej w programie “Świat na Głowie” będzie Magda Steczkowska – wokalistka i autorka tekstów. Zapraszamy na premierę już we wtorek 1 sierpnia o 19:00, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wywiadu.

Magda Steczkowska to utalentowana wokalistka i autorka tekstów, która zdobyła uznanie publiczności dzięki swojej twórczości muzycznej. Jest autorką wielu solowych albumów oraz albumów zespołu Indigo [m.in Nie Na Zawsze (2016), Serialove (2018), Ultrakolor (2003)], w tym najnowszego z 2021 roku zatytułowanego “Nie tylko o miłości”. Każdy z tych albumów przyczynił się do ugruntowania pozycji Magdy Steczkowskiej jako cenionej i uzdolnionej wokalistki na polskiej scenie muzycznej.

Nie tylko angażuje się w działalność artystyczną, ale również w akcje charytatywne. W 2022 roku zagrała koncert charytatywny z okazji 20-lecia Fundacji Mary’s Meals, gdzie pełni funkcję ambasadorki. Na początku 2023 roku na zaproszenie Diecezji Sandomierskiej Caritas Magda Steczkowska wystąpiła z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami przy akompaniamencie Adama Niedzielina.

Ponadto, artystka pojawiła się w popularnych programach rozrywkowych, takich jak “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, “Aplauz, Aplauz!” i “Przygarnij mnie”. Prezentowała w nich swoje wokalne zdolności i umiejętności. Jej talent oraz osobowość zdobyły sympatię widzów podczas podróży w ramach programu “Ameryka Ekspress”.

Zapraszamy na wywiad!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content