Ewelina Serafin | KONCERT

Muzyka, która wprowadza w stan głębokiego relaksu, koi nerwy i sprawia, że czujemy się lepiej. Takie doznania zapewni koncert „Medytacje z fletem na jazzowo”, który nagrała dla nas Ewelina Serafin .

Muzyka relaksacyjna oddziałuje na wybrane sfery rozwoju człowieka i obszary jego funkcjonowania, daje możliwość odbioru miłych i przyjemnych doznań. „Medytacja z fletem na jazzowo” to projekt, który ma na celu wprowadzić odbiorców w świat relaksu, rozluźnienia, a także dać zastrzyk pozytywnej energii, który jest tak niezbędny w dzisiejszych czasach.

Ewelina Serafin to flecistka, kompozytorka, wokalistka, która swoją pasję do muzyki odnalazła i realizuje w muzyce jazzowej. Jest ona pierwszą w historii Instytutu Jazzu w Katowicach kobietą, która ukończyła flet jazzowy. Urodzona w muzykalnej rodzinie, pod czujnym okiem ojca – gitarzysty basowego, już jako dziecko mogła rozwijać swoje zainteresowania muzyczne. To właśnie tata zainspirował ją do rozpoczęcia nauki gry na flecie. W latach 2004 – 2010 studiowała na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach pod kierunkiem Jerzego Jarosika.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Nagranie koncertowe zostało zrealizowane w ramach programu „Zakupu dzieł” zorganizowanego przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa.

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content