Michał Misztal | WYWIAD

Naszym gościem jest Michał Misztal „Bramari” – muzyk i wirtuoz instrumentu handpan, założyciel szkoły Bramari Handpan School. Już w ten wtorek opowie Renacie Głowackiej więcej o grze na niezwykłym instrumencie, jakim jest handpan. Zapraszamy!

Zapewne część z Was zastanawia się, czym jest handpan. Już śpieszymy z odpowiedzią – handpan to instrument muzyczny powstały na początku XXI wieku. Charakteryzujący się unikatowym brzmieniem. Jest wykonany z blachy stalowej i przypomina misę.

Instrument ten zdobył popularność dzięki zdolności do tworzenia relaksujących i hipnotyzujących melodii. Michał Misztal w wywiadzie prezentuje, jak wspaniałe dźwięki handpan potrafi wydawać. Mimo krótkiej historii zyskał uznanie na całym świecie. Jest ceniony za wyjątkowy design, intuicyjną grę oraz możliwość wyrażania różnorodnych emocji za pomocą subtelnych dźwięków.

Michał od lat pasjonuje się grą na handpanie. Założył szkołę nauki gry Bramari Handpan School, gdzie prowadzi regularne zajęcia oraz warsztaty. Jeździ po Polsce i uczy gry na tym wspaniałym instrumencie. Głównie urzęduje w okolicach Śląska i Małopolski. Doświadczenie naszego gościa związane z muzyką nie zaczęło się jednak od gry na handpanie. Od ponad 20 lat jest związany z muzyką elektroniczną czy grą na gitarze basowej.

Na wywiad zapraszamy już jutro o 19:00, jak zwykle na kanale Dworek TV!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content