Cracow Singers | WYWIAD

Już w piątek, 18 czerwca 2021 o godz. 18:00 premiera na kanale DWOREK.TV. W programie Renaty Głowackiej „Świat na głowie” rozmowa z dyrektor kreatywną oraz dyrektorem artystycznym zespołu Cracow Singers – Katarzyną Freiwald oraz Karolem Kuszem.

W 2018 roku przeprowadzili z zespołem 38 projektów. Jest to możliwe, bo to co robią to ich wielka pasja. Wkładają w swoją pracę całych siebie i cały swój czas. To oni prowadzą chór, piszą projekty, zdobywają pieniądze, dbają o markę.

Punktem wyjścia dla zespołu był sześć lat temu pierwszy projekt przeprowadzony ze Stanisławem Sojką. Ta współpraca otworzyła im drzwi do wielu miejsc i trwa do dzisiaj. Od tego czasu przeprowadzili dziesiątki projektów, nagrali cztery płyty, mają już swój dorobek, zdobyli doświadczenie i czują się doceniani jako zespół.

Uznanie, które zdobył chór, motywuje ich do kolejnych działań. Cracow Singers nie zwalniają, cały czas intensywnie pracują, a w planach mają kolejne projekty. Wspólnie z Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki realizują interdyscyplinarny performance inspirowany twórczością Stanisława Lema. Zostanie on zaprezentowany w sobotę, 19 czerwca z okazji Nocy Teatrów 2021.

Podczas rozmowy dowiemy się również co szykują z okazji 500lecia Dzwonu Zygmunta oraz jak dotykając wszystkich zmysłów zaprezentować twórczość Wyspiańskiego w Dubaju.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content