Promyczki Elektora (LARP) | KONCERT

Promyczki Elektora – zespół na fundamentach LARP inspirujący się alternatywnym renesansem, wykorzystujący instrumenty i stroje z epoki.

A o Promyczkach Elektora słyszeliście? – Przecie, my na uczcie u Barona byli a oni tam przygrywali! – To i słuchajta. Będzie Erma von Maler, o słodkim głosie i zręcznych palcach, co przygrywa na skrzypeczkach… o teraz je słychać… – O Sigmarze, z taką kobieta bym się ożenił! – Jeno ona z wami nie… Nasz kompan Joachim Eisen z bębnem… Kawał ma on głosu i rytm w rękach. No i Czarny Szwarc z swoją mandoliną. – Gdzie on się tego wyuczył to ja nie wiem. – Za oceanem kunsztu nabrał, kaj Averland w nowym świecie wojował… To i widzicie, posłuchacie, pośpiewacie, zabawicie się jak paniska. Może usłyszymy i „Averlandzkiego żołnierza”. Aż się łezka w oku kręci. Takich grajków nie wszędzie najdzie więc cieszcie się że będziecie mogli ich znów usłyszeć (tekst źródłowy: Promyczki Elektora).

skład:

Błażej Kardyś “Joachim Eisen” – bęben, wokal

Klaudia Zdanowska “Erma von Maler” – skrzypce, chórki

Kamil Zieleziński “Czarny Szwarc” – mandolina, chórki

LARP – (live action role-playing) – aktywność na pograniczu gry i sztuki podczas której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść, odgrywając role podobnie do improwizowanego teatru. Akcja larpa może być osadzona zarówno w świecie rzeczywistym, jak i fikcyjnym. źrodło: Wikipedia.

Zapraszamy na nasz kanał Dworek TV na YouTube, gdzie możecie obejrzeć koncert Promyczków Elektora . Premiera koncertu w środę 13 kwietnia o godz. 19.00.

Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content