Szymon Kural | GALERIA

Szymon Kural był gościem pierwszego odcinka nowego cyklu „Kultura Wre!”. Zapraszamy na galerię zdjęć z wywiadu, które uchwyciły naszego gościa – sportowca i pasjonata bilarda.

Szymon swoją przygodę z bilardem rozpoczął w 2013 roku. Od tego czasu regularnie ćwiczył i doskonalił swoje umiejętności. Jego wysiłki opłaciły się, ponieważ aktualnie jest jednym z najlepszych młodych bilardzistów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. W wywiadzie opowiada o swojej miłości do tego sportu i swoich osiągnięciach.

Jego najważniejsze osiągnięcia to złote medale, które zdobył w między innymi podczas Mistrzostw Polski Juniorów (12 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe medale). Brał udział i zdobywał medale również podczas Mistrzostw Europy Juniorów. W wieku 18 lat Szymon miał już na koncie 38 medali!

Przykład Szymona uczy nas, że ciężka praca i determinacja to klucze do sukcesu w każdej dziedzinie. Jak widzimy, bilard to nie tylko gra, ale i sztuka, która może dawać ogromną satysfakcję. Jest doskonałym wzorem do naśladowania dla młodych ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces w sporcie i innych dziedzinach życia. 

Premiera pierwszego odcinka nowego cyklu „Kultura Wre!” już we wtorek 28 lutego o 19:00, a tymczasem zapraszam na backstage naszego wywiadu!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content