Szymon Kural | WYWIAD

W nowym cyklu „Kultura Wre!” w Dworek TV pierwszym gościem będzie Szymon Kural. Wywiad poprowadzi Gabrysia Czajowska. Na premierę zapraszamy już 28 lutego o 19:00!

Szymon Kural to utytułowany młody bilardzista z Polski. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Ostatnio pojawił się w Dworek TV, aby opowiedzieć o swojej miłości do tego sportu i swoich osiągnięciach. Szymon swoją przygodę z bilardem rozpoczął w 2013 roku. Od tego czasu regularnie ćwiczy i doskonali swoje umiejętności. Jego wysiłki opłaciły się i teraz jest jednym z najlepszych młodych bilardzistów w Polsce.

Jak widać na przykładzie Szymona, sukces w bilardzie wymaga nie tylko talentu, ale również ciężkiej pracy i determinacji. Pasję do tego sportu zaszczepił w nim dziadek, Andrzej Siejko, który był nauczycielem gry w bilarda.

Szymon na swoim koncie ma wiele sukcesów w karierze sportowej. Jego najważniejsze osiągnięcia to złote medale, które zdobył między innymi podczas Mistrzostw Polski Juniorów (12 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe medale), oraz Mistrzostw Europy Juniorów. W wieku 18 lat miał już na koncie 38 medali!

Przykład naszego gościa uczy nas, że ciężka praca i determinacja to klucze do sukcesu w każdej dziedzinie, a bilard to nie tylko gra, ale i sztuka, która może dawać ogromną satysfakcję. Jest doskonałym wzorem do naśladowania dla młodych ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces w sporcie i innych dziedzinach życia. 

Serdecznie zapraszamy na wywiad – premiera już we wtorek 28 lutego o 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content