Michał Wójcik | WYWIAD

Założyciel i prezes fundacji Krakowska Scena Muzyczna, muzyk, frontman zespołu Cinemon – Michał Wójcik będzie kolejnym gościem Renaty Głowackiej w programie „Świat na głowie”. Na premierę odcinka zapraszamy we wtorek, 23 lutego, o godz. 18.00 na kanale Dworek TV.

Michał Wójcik jest CEO/założycielem fundacji Krakowska Scena Muzyczna – organizacji integrującej oraz promującej krakowskie zespoły i kluby. Na przestrzeni lat fundacja organizowała koncerty, wymiany międzynarodowe, warsztaty, spotkania, wydawała płyty, wideo. Prowadziła również stronę internetową oraz program edukacyjny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Głównym projektem fundacji jest Tak Brzmi Miasto – konferencja i festiwal showcase’owy. W 2019 r. został on rozszerzony o całoroczny program Tak Brzmi Miasto Inkubator, współorganizowany z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”. Prywatnie, Michał jest menedżerem i liderem trio Cinemon, w którym odpowiedzialny jest za przysłowiowe “wszystko” – od kompozycji, grania, śpiewania, poprzez produkcję, miks, booking, promocję i wydawanie płyt. I oczywiście również streaming live.

Podczas rozmowy usłyszymy o początkach Krakowskiej Sceny Muzycznej, trasach koncertowych i graniu przed Metallicą, czy wpływie pandemii na branżę muzyczną. Nie zabraknie też informacji o zbliżającej się kolejnej edycji programu Inkubator, do którego nabór ruszy już 3 marca 2021.

Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych na PREMIERĘ


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content