Tamara Górecka-Werońska | GALERIA

Zobacz zdjęcia z wywiadu, którego gościem była Tamara Górecka-Werońska. Premiera już we wtorek drugiego maja o 19:00!

Tamara Górecka-Werońska jest pasjonatką rowerów. Nie jest to dla niej tylko zawód, ale również pasja, którą dzieli z mężem. Jest absolwentką fizjoterapii, dlatego może profesjonalnie pomagać swoim klientom. Od 14 lat zajmuje się bikefittingiem, skończyła wiele kursów. Regularnie się doszkala i poszerza swoją wiedzę. Stworzyła również grupę rowerową, z którą przemierza setki kilometrów na rowerach. 

Czym zajmuje się bikefitterkka? Jest to osoba, która dopasowuje rower, aby wygodnie korzystało się nam z roweru. Wbrew opiniom, dopasowanie roweru nie jest procesem ani prostym, ani szybkim. Zajmuje ponad 3 godziny! Aby znaleźć odpowiedni sprzęt do szusowania musimy zwrócić uwagę na trzy bardzo ważne punkty styku: ręce z kierownicą, siodełko z miednicą i stopy z pedałami. To wszystko, aby jeździło się nam komfortowo, bezpiecznie i bez bólu! Korzystanie z pomocy profesjonalistki, jak Tamary, może odczarować dla wielu nieprzyjemną jazdę na rowerze. Bardzo ważne jest, aby dopasowywać rower do danej osoby. Każdy z nas jest inny i ma inne wymiary. Dlatego Tamara w swoim zawodzie podchodzi do każdego indywidualnie. Możesz zgłosić się do niej przed zakupem roweru. Wtedy pomoże go dobrać i ustawić. Zgłaszają się do niej również osoby, które posiadają już swój własny sprzęt. 

Tamarą zajmuje się również bioenergoterapią, poprzez którą odkryła swoje drugie ja, zmieniła swoje życie i pomaga innym w odkrywaniu swojego pola energetycznego. Jest zwolenniczką pomagania innym poprzez łączenie terapii konwencjonalnej z niekonwencjonalną. Wszystko po to, aby wesprzeć rozwój i leczenie drugiej osoby.

Zapraszamy na kanał Dworek TV, gdzie już we wtorek drugiego maja znajdziecie wywiad!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content