Tamara Górecka-Werońska | WYWIAD

Tamara Górecka-Werońska, bikefitterka i bioenergoterapeutka będzie gościem Renaty Głowackiej w kolejnym odcinku „Świat na Głowie”. Premiera wywiadu już w pierwszy majowy wtorek o 19:00!

Czym zajmuje się bikefitterkka? Jest to osoba, która dopasowuje rower, aby wygodnie korzystało się nam z roweru. Wbrew opiniom, dopasowanie roweru nie jest procesem ani prostym, ani szybkim. Zajmuje ponad 3 godziny! Aby znaleźć odpowiedni sprzęt do szusowania, musimy zwrócić uwagę na trzy bardzo ważne punkty styku: ręce z kierownicą, siodełko z miednicą i stopy z pedałami. To wszystko, aby jeździło się nam komfortowo, bezpiecznie i bez bólu! Korzystanie z pomocy profesjonalistki, jak Tamary, może odczarować dla wielu nieprzyjemną jazdę na rowerze.

Bardzo ważne jest, aby dopasowywać rower do danej osoby. Każdy z nas jest inny i ma inne wymiary. Dlatego Tamara w swoim zawodzie podchodzi do każdego indywidualnie. Możesz zgłosić się do niej przed zakupem roweru. Wtedy pomoże go dobrać i ustawić. Zgłaszają się do niej również osoby, które posiadają już swój własny sprzęt. 

Tamara Górecka-Werońska jest pasjonatką rowerów. Nie jest to dla niej tylko zawód, ale również pasja, którą dzieli z mężem. Jest absolwentką fizjoterapii, dlatego może profesjonalnie pomagać. Od 14 lat zajmuje się bikefittingiem, skończyła wiele kursów. Regularnie się doszkala i poszerza swoją wiedzę. Stworzyła również grupę rowerową, z którą przemierza setki kilometrów na rowerach. 

Zajmuje się również bioenergoterapia, poprzez którą odkryła swoje drugie ja, zmieniła swoje życie i pomaga innym w odkrywaniu swojego pola energetycznego. Jest zwolenniczką pomagania innym poprzez łączenie terapii konwencjonalnej z niekonwencjonalną. Wszystko po to, aby wesprzeć rozwój i leczenie drugiej osoby.

Jej wysokiej jakości usługi oraz indywidualne podejście do klientów, przyciągają do niej coraz większą liczbę osób, dla których jazda na rowerze to pasja i styl życia. Tamara Górecka-Werońska to osoba, która swoją pracą przyczynia się do rozwoju kultury rowerowej w Polsce. 

Zapraszamy na kanał Dworek TV, gdzie już we wtorek drugiego maja znajdziecie wywiad!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content