Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz | GALERIA

Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz byli gośćmi Renaty Głowackiej. Zobaczcie już dziś, jak wyglądał wywiad za kulisami.

Nasi znakomici goście są pilotami z wieloletnim doświadczeniem. W najnowszym odcinku wywiadu cyklu “Świat na Głowie” opowiadają o ciężkiej podróży, której doświadczyli. Mowa o przetransportowaniu samolotu PAC(P750) z Nowej Zelandii do Polski. Praktycznie 20 tysięcy kilometrów, dziesiątki przemierzonych państw i 90 godzin godzin w powietrzu – to zaledwie część osiągnięć naszych gości, których dokonali podczas tej wyprawy. Ich trasa zajęła łącznie 2 tygodnie.

W najnowszym wywiadzie z Dworem TV, dowiecie się o doświadczeniach naszych gości, którzy są doświadczonymi pilotami. Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz opowiedzą o trudach bycia pilotami. Zastanawialiście się pewnie, czy bycie pilotem jest łatwe? Nic bardziej mylnego – to niezwykle wymagające zadanie, które wymaga wieloletniego uczenia się i ciężkiej pracy. Piloci poświęcają wiele lat, aby zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, poznając różne rodzaje samolotów, procedury lotnicze i zasady bezpieczeństwa. Dodatkowo, muszą przejść przez wiele kursów i szkoleń, aby uzyskać niezbędne licencje i certyfikaty. To wszystko wymaga ogromnego nakładu czasu, wysiłku i determinacji. Ale nauka to tylko początek.

Na wywiad, którego gośćmi będzie Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz zapraszamy już w ten wtorek o 19:00. Jak zwykle na kanale Dworek TV!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content