Ula Tomalak | WYWIAD

Ula Tomalak w najnowszym wywiadzie z cyklu “Świat na Głowie” opowiada o wadze poprawnego noszenia chust oraz Chuśtańcu – szkole tańca dla rodziców z dziećmi w chustach. Zapraszamy na premierę już 17 października o 19:00.

Czy wiedzieliście, że poprawne noszenie dziecka w chuście jest kluczem do dobrego rozwoju postawy dziecka, ale również zapobiegania chorobom kręgosłupa u rodziców? Ula Tomalak, certyfikowana ekspertka ClauWi® i trenerka tańca w chustach w szkole Chuśtaniec opowiada więcej o tym w rozmowie.

Chuśtaniec jest to szkoła tańca, gdzie rodzice mogą zintegrować się i nauczyć, jak rozwijać pasję do tańca razem ze swoimi najmłodszymi pociechami. Regularnie organizują spotkania oraz występy, w tym w Dworku Białoprądnickim! Do grup można się zapisywać na stałe lekcje, bądź brać udział w zajęciach otwartych. Całą filozofią tańca w chustach dzieli się z nami Ula Tomalak.

Metoda wiązania chust ClauWi® jest szczególnie ważna w kontekście bezpieczeństwa. Pozwala na noszenie dziecka z przodu, jak i z tyłu noszącego rodzica. Jednym z kluczowych elementów metody ClauWi® jest prawidłowe rozłożenie ciężaru dziecka na całym ciele opiekuna, co minimalizuje obciążenia kręgosłupa i bioder. Dzięki temu noszenie w chustach jest nie tylko wygodne, ale również zdrowe zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Metoda ta, nie tylko pozwala na utrzymanie bliskiego kontaktu między rodzicem a dzieckiem, ale daje również poczucie bezpieczeństwa maluchowi, który może być przytulony do rodzica.

Noszenie dzieci w chustach, którego uczy Ula Tomalak, zgodnie z metodą ClauWi® to nie tylko praktyczna forma opieki, ale także piękna okazja do budowania silnych więzi rodzinnych i cieszenia się wspólnym czasem spędzonym z dzieckiem.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content