Walimy w Kocioł | GALERIA

Zapraszamy za kulisy niesamowitego wywiadu z reprezentantami grupy perkusyjnej “Walimy w Kocioł”!

“Walimy w Kocioł” to zespół, który podczas swoich występów zabiera publiczność w magiczną podróż muzyczną. Wspaniałe instrumenty perkusyjne, takie jak werble, bębny basowe, tomy, bębny afrykańskie, kotły symfoniczne, gongi oraz niezwykłe elementy, jak 200-litrowe beczki po oleju, tworzą niezwykłe dźwięki, które zaskakują i przyciągają uwagę słuchaczy.

Tomasz Kinecki, doświadczony perkusista, instruktor gry na perkusji oraz organizator wydarzeń kulturalnych, jest jej liderem . Kinecki posiada bogate doświadczenie muzyczne. Współpracował z wieloma innymi zespołami, takimi jak Grupa Furmana, Wataha Drums, Bielska Orkiestra Dęta czy Retrospekcja. Jego zaangażowanie w kulturę zostało uhonorowane tytułem “Osobowość Roku 2019 Województwa Śląskiego” w kategorii “Kultura”.

Historia zespołu sięga już 8 lat wstecz. Wszystko zaczęło się od warsztatów perkusyjnych dla dorosłych, które z czasem przerodziły się w prawdziwy zespół muzyczny. To niezwykłe połączenie klasycznych i nietypowych instrumentów pozwala im na tworzenie kreatywnych interpretacji utworów, łącząc na przykład takie hity jak AC/DC czy Rammstein z elementami muzyki symfonicznej. Ostatnio udowodnili swoją wszechstronność, wydając świąteczny utwór “Idą Święta” na Mikołajki tego roku.

Ale “Walimy w Kocioł” to nie tylko koncerty! Ich występy obejmują również pokazy na różnych wydarzeniach, od koncertów i pikników, po wesela i imprezy sportowe. Co więcej, zespół oferuje naukę gry na perkusji dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku. Grupa osiągnęła również niebagatelny sukces, występując na Stadionie PGE Narodowy podczas meczu towarzyskiego Reprezentacji Polski przeciwko Chile. “Walimy w Kocioł” nie tylko grają na perkusji – tworzą niepowtarzalne show, które zapada w pamięć każdemu, kto ma przyjemność być częścią ich muzycznego świata.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content