Wiosenny Wybuch Kultury w Dworek.TV!

Trwa Wiosenny Wybuch Kultury w DWOREK.TV. Na długi majowy weekend przygotowaliśmy wiosenny pakiet kultury. Jest coś dla dzieci i coś dla dorosłych, na pewno różnorodnie i przede wszystkim muzycznie. Cztery wywiady, cztery koncerty! Włącz kulturę w DWOREK.TV!

Wiosenny Wybuch Kultury w Dworek.tv rozpoczynamy propozycją dla najmłodszych. Koncert zespołu Czereśnie to teksty poruszające ważne tematy oraz aranżacje, których chętnie słucha mały i duży. Doskonała zabawa dla całej rodziny!

W programie „ Świat na głowie” rozmowa z muzykami z zespołu Czereśnie i … Hańba! , zdobywcami Paszportu Polityki 2018 oraz Fryderyka 2020 za album roku w kategorii Muzyka Świata.

Druga propozycja od DWOREK.TV to zupełna zmiana stylistyki. Kolejnymi gośćmi w programie Renaty Głowackiej są Andrzej Rajski i Rafał Nowak, czyli zespół Automatik. Po wywiadzie zapraszamy na eksperymentalny elektroniczny trans z elementami jazzu i współczesnych trendów.

Zbiór niezależnych indywidualności artystycznych, który pracuje na zasadach równoprawnego partnerstwa, inspirując się nawzajem. Wszyscy poza pracą w zespole działają na wielu polach, ucząc się, eksperymentując, zdobywając doświadczenie, odnosząc sukcesy. Razem tworzą coś, co ciężko zamknąć w ramy. Wywiad i koncert dostępny na kanale DWOREK.TV

Przygotowaliśmy również energetyczną petardę. Wiosenny wybuch kultury kończymy wielobarwnie, wielokulturowo, multiinstrumentalnie. Misją zespołu The Afronauts jest szerzenie dobrych wibracji i tak właśnie jest! Afronauci łączą w sobie to, co najlepsze w afrobeacie, funku i jazzie. Na rozmowę i koncert zespołu zapraszamy na kanał DWOREK.TV.

Oto Wiosenny Wybuch Kultury w Dworek.tv! W oczekiwaniu na majówkę sprawdzajcie nasze premiery, subskrybujcie nasz kanał i dzielcie się kulturą z DWOREK.TV. Pamiętajcie, że warto zobaczyć już dostępne materiały, wśród których znajdziecie zarówno wielkie postaci polskiej sceny muzycznej, jak i młodych wykonawców, którzy tę scenę zaczynają zdobywać. Jest i lokalnie i międzynarodowo. Muzycznie i artystycznie. Jest tak różnorodnie, jak różnorodna jest kultura. Nie czekajcie, włączcie kulturę w Dworek TV!

Skip to content