Zuzanna Grzegorczyk | GALERIA

W kolejnym wywiadzie gościmy Zuzannę Grzegorczyk, trenerkę agility oraz założycielkę Dream Agility Team. Zobacz już dziś zdjęcia z wywiadu!

Zamiłowanie Zuzanny Grzegorczyk do zwierząt, a w szczególności do psów, było widoczne od dzieciństwa. Ta miłość do zwierząt pomogła jej wyrobić sobie pozycję jednej z najlepszych trenerek agility w Małopolsce. Oprócz szkolenia psów, zajmuje się również masażem zwierząt domowych i instruktażem fitness dla psów. Założyła szkołę Dream Agility Team, w której wiele opiekunów znalazło bezpieczną przystań do treningów ze swoimi podopopiecznymi.

Zuzanna Grzegorczyk wraz ze swoimi futrzastymi kompanami miała zaszczyt reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy odbywających się zarówno na Węgrzech, jak i w Holandii w latach 2015 i 2019. Ponadto brała udział w wielu innych międzynarodowych zawodach, m.in. Moravia Open 2019 i 2021, Slovenian Open 2021, Hungarian Open 2019 i 2022 i Polish Open 2022.

Zuzanna jest oddanym trenerem, który regularnie przechodzi szkolenia z lokalnymi i międzynarodowymi trenerami. Jedną z jej kluczowych mocnych stron jest umiejętność dostosowywania podejścia szkoleniowego do unikalnych cech i osobowości każdego psa. Uznaje, że każdy pies jest wyjątkowy i ma swoje mocne i słabe strony. Stara się pomóc każdemu futrzanemu pupilowi ​​zmaksymalizować jego potencjał. Jej podejście charakteryzuje się cierpliwością i empatią, co sprzyja pielęgnowaniu i wspieraniu środowiska, które zachęca psy do wzrostu i rozwoju.

Dla tych, którzy mogą być ciekawi sportu, jakim jest agility i jego potencjalnych korzyści dla swojego futrzanego towarzysza, przygotowaliśmy garść informacji. Jest to dynamiczna dyscyplina sportowa, w której psy pokonują tor przeszkód we współpracy ze swoim ludzkim przewodnikiem. Pokonuje tunele, slalom, tyczki czy skacze przez przeszkody. Cel? Jak najszybsze i precyzyjne pokonanie przeszkód, równocześnie przy zachowaniu odpowiedniej techniki i słuchaniu przewodnika.  Jeśli jesteś zaintrygowany treningiem agility i chciałbyś dowiedzieć się więcej, Zuzanna Grzegorczyk jest doskonałym źródłem cennych informacji na ten temat.

Serdecznie zapraszamy na wywiad, którego możecie spodziewać się na naszym kanale na YouTube już w najbliższy wtorek, od godziny 19:00!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content