Zuzanna Grzegorczyk | WYWIAD

Tym razem Renata Głowacka porozmawia o treningu agility, a jej gościnią będzie Zuzanna Grzegorczyk. Zapraszamy na kolejny wywiad do Dworek TV!

Zuzanna Grzegorczyk już od najmłodszych lat wykazywała wielką miłość do zwierząt, zwłaszcza psów. Dzięki temu zdobyła sobie uznanie jako jedna z najlepszych trenerek agility w Małopolsce. Poza szkoleniami rozwija się również jako masażystka psów i kotów oraz instruktorka fitnessu dla psów. Założyła szkołę Dream Agility Team. 

Wraz ze swoimi psiakami reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy na Węgrzech i w Holandii w latach 2015 i 2019. Poza tym Zuzanna Grzegorczyk brała udział w wielu innych zawodach międzynarodowych jak Moravia Open 2019 i 2021, Slovenian Open 2021, Hungarian Open 2019 i 2022, Polish Open 2022.

Zuzanna regularnie się doszkala, zarówno u trenerów polskich i zagranicznych. Podczas prowadzenia zajęć wyróżnia ją jej zdolność dostosowywania technik szkoleniowych do unikalnych potrzeb i osobowości każdego psa. Rozpoznaje, że każdy pies jest jednostką o własnych mocnych i słabych stronach. Stara się wyciągnąć z każdego swojego czworonożnego ucznia to, co najlepsze. Cierpliwe i pełne empatii podejście Zuzanny pozwala stworzyć wspierające i opiekuńcze środowisko, w którym psy mogą się rozwijać i osiągnąć pełen potencjał.

Jeżeli zastanawiacie się, czym jest agility i czy warto zacząć je trenować ze swoim psiakiem, to dobrze trafiliście. Jest to dynamiczna dyscyplina sportowa, w której psy pokonują tor przeszkód we współpracy ze swoim ludzkim przewodnikiem. Pokonuje tunele, slalom, tyczki czy skacze przez przeszkody. Cel? Jak najszybsze i precyzyjne pokonanie przeszkód, równocześnie przy zachowaniu odpowiedniej techniki i słuchaniu przewodnika. Jeżeli zainteresowało was to, Zuzanna Grzegorczyk będzie odpowiednią osobą, aby wprowadzić Was w świat treningów agility. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na wywiad, którego premiera ma miejsce już w ten wtorek o 19:00!  Jak zawsze dostępny będzie na naszym kanale na Youtubie – Dworek TV.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content