YOY | KONCERT

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Zwierzyniec”. Tym razem posłuchajcie zespołu YOY, który zarejestrował dla Was niezwykłe brzmienia w zielonej przestrzeni Centrum Edukacji Ekologicznej „SYMBIOZA”.

YOY to oniryczny duet, który tworzą Joanna Markowska (śpiew) i Szymon Wyrembak (gitara, śpiew). Wieloletnia przyjaźń i wspólne doświadczenia muzyczne doprowadziły do stworzenia projektu, który stał się wspólnym mianownikiem dla ich ekspresji muzycznej i lirycznej. YOY to wokalne harmonie saute i surowy dźwięk gitary, przyprawione elektronicznymi samplami dodającymi delikatnie smaku. Wisienką na tym muzycznym torcie są bezkompromisowe teksty, które przepełnione są emocjami, uczuciami, egzystencjalnym lękiem i dualnością ludzkiej natury.

Przy okazji przypominamy skąd wziął się pomysł na realizację zwierzynieckich koncertów.

Nasze artystyczne działania nie zamykają się tylko w obszarze Prądnika Białego. Dzięki Klubom Kultury będących częścią Centrum Kultury Dworek Białopradnicki, jesteśmy także w innych rejonach Krakowa: w dzielnicy V, VI i VII, i to właśnie w tej ostatniej – na Zwierzyńcu, nagraliśmy cykl koncertów w najpiękniejszych jej lokalizacjach.


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Więcej naszych produkcji na kanale YouTube

Nagranie jest częścią cyklu koncertów Zwierzyniec i zostało sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy VII Zwierzyniec.

Zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć oraz nagrań koncertów wyprodukowanych w studiu telewizyjnym Dworek TV.

Skip to content