Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz | WYWIAD

Nasi goście – Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz – będą gośćmi Renaty Głowackiej w najnowszym odcinku programu “Świat na głowie”. Premiera już w najbliższy wtorek o 19:00!

Podróżowanie jest niesamowicie ekscytujące nie tylko dla nas, jako podróżnych, ale również dla osób, które zapewniają naszą bezpieczną podróż. Piloci odgrywają niesamowicie ważną rolę w procesie transportu lotniczego. W najnowszym odcinku Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz opowiedzą o swoim najtrudniejszym wyczynie lotniczym, czyli przetransportowaniu samolotu PAC(P750) z Nowej Zelandii do Polski. Praktycznie 20 tysięcy kilometrów, dziesiątki przemierzonych państw i 90 godzin godzin w powietrzu – to zaledwie część osiągnięć naszych gości, których dokonali podczas tej wyprawy. Ich trasa zajęła łącznie 2 tygodnie.

Kto z nas lub naszych znajomych nie myślał w dzieciństwie o zostaniu pilotem? Już niedługo, w najnowszym wywiadzie Dworek TV, usłyszycie o przeprawach naszych gości, którzy są pilotami z wieloletnim doświadczeniem. Możecie się zastanawiać, czy bycie pilotem jest proste? Nic bardziej mylnego – to niezwykle trudne zadanie, które wymaga lat nauki i ciężkiej pracy. Piloci spędzają wiele lat zdobywając wiedzę teoretyczną i praktyczną, ucząc się o różnych rodzajach samolotów, procedurach lotniczych i zasadach bezpieczeństwa. Ponadto, muszą odbyć wiele kursów i szkoleń, aby uzyskać niezbędne licencje i certyfikaty. To wymaga ogromnego nakładu czasu, wysiłku i determinacji. Ale nauka to tylko początek.

Nasi goście musieli również spędzić setki godzin w symulatorach lotów i na prawdziwych samolotach, trenując różne scenariusze i sytuacje awaryjne. To niezbędne, aby rozwijać swoje umiejętności, nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach i zachować spokój i pewność siebie.

Ponadto, piloci muszą stale doskonalić swoje umiejętności i szkolić się na bieżąco. Regularnie uczestniczą w kursach aktualizacyjnych i szkoleniach dotyczących nowych technologii, procedur i zasad bezpieczeństwa. Bezustanny rozwój jest kluczowy, aby mogli bezpiecznie latać nad ziemią i zapewnić podróżnym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Więcej o tym usłyszycie z wywiadu, którego gościem był sam Tomasz Wróbel.

18 lipca Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz przybliżą Wam kulisy swojej ciężkiej podróży. Nie przegapcie najnowszego wywiadu na naszym kanale na Youtubie!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Zapraszamy również do przesłuchania innych wywiadów, z wieloma wybitnymi artystami, wyprodukowanych przez Dworek TV!


Skip to content